object(WP_Post)#2810 (24) { ["ID"]=> int(16384) ["post_author"]=> string(1) "7" ["post_date"]=> string(19) "2013-01-03 08:19:59" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2013-01-03 06:19:59" ["post_content"]=> string(13923) "

אמרתם חיי הלילה בתל אביב אמרתם שירזי. שמעון שירזי. אייקון חיי לילה מקומי ששמו יצא למרחקים כבר לפני שנים רבות והגיע עד ניו יורק, משם מגיעה חברתו הטובה, אייקון אופנה וחיי לילה אגדית בעצמה – אמנדה לאפור שבשבוע הבא מגיעה לישראל במיוחד בשבילו, תיכף נסביר.

שירזי נודע לקהל הבליינים בישראל כבר בשנות התשעים העליזות, במסיבות צבעוניות שהפכו למיתולוגיה אורבנית באלנבי 58, במסיבות האפטר באומן 17 הירושלמי ובשנים האחרונות בליין ה FFF במסגרתו מנגנים בכירי הדי ג'ייז. [caption id="attachment_16410" align="aligncenter" width="580" caption="(מזל טוב שירזי. יום הולדת ותערוכה לאיש שהפך לאגדה בחייו (צילום: פיני סילוק"][/caption]

ועכשיו כובש שירזי שיא נוסף: תערוכת 'חותמת לילה' בבית העיר שחוגגת למעלה מ 20 שנות חיי לילה פעילים במיוחד ויום הולדת לשמעון שירזי, דרך סרטים, מוצגים, פרטי אופנה ושפה ויזואלית ייחודית.

התערוכה בבית העיר תיקח את הצופים למסע לילי בזמן, בו יצופו רגעים מההיסטוריה של שירזי שנחקקו בזכרון האישי של בלייני העיר שפקדו את המסיבות המושקעות שהפיק ובזיכרון הקולקטיבי של כל מי שהיה חלק או שמע על פועלו הנרחב.

בתערוכה יוצגו סרטים, צילומים ומוצגים משיתופי הפעולה שיצר שירזי לאורך השנים עם עשרות אמנים, מעצבים, אנשי אופנה, ומוזיקאים - שחלקם הגדול אף התגלה לראשונה במסיבות. וביניהם מיכל הלפמן וצוות יבחוש, אורי גרשוני, דויד עדיקא, רון קדמי, יניב אדרי, דנה אינטרנשיונל, פיני סילוק, מיקי בוגנים ועוד. את התערוכה ילווה פסקול מוזיקלי של מיטב הדיג'ייז שניגנו במסיבות החל מאסי קוז'אק וטל כהן ועד DIP DISH, ג'וש וינק, טיגה ועוד, יוצגו בגדים מהמסיבות החל משנות ה90 בעיצובו של דני בר שי ומהשנים האחרונות בעיצובה של קיי לונג, ושיתופי פעולה חדשים דוגמת סרט חדש שיוצר הצלם דוד עדיקא המלווה את שירזי ברחובות תל אביב. [caption id="attachment_16409" align="aligncenter" width="580" caption="זה אלביס? זה שירזי? זה ציפור? זו מסיבה באלנבי 58. צילום: פיני סילוק"][/caption]

התערוכה חותמת את שנת האופנה בבית העיר: אוצרת ראשית - איילת ביתן שלונסקי, מנהלת אומנותית - קלודט זורע.

שירזי – לילה – תל אביב: סיפור אהבה

מועדוני הלילה בעולם הם הרבה יותר ממקום בילוי שכולל שילוב של בליינים, מוזיקה ואלכוהול. לאופנה ולשפה הוויזואלית יש חלק נכבד בעיצוב האווירה וההוויה של אופי המקום. שמעון שירזי יודע זאת טוב מכולם ובפעילותו לאורך השנים, הוא מקפיד על הפקות מושקעות עם תפאורות גרנדיוזית, עם רקדנים, מערכות תאורה וסאונד מתקדמות. גדולתו של שירזי היא שלמעשה הוא הופך את חלל המועדון למעין מעבדה אנושית המאפשרת לו ליצור עולמות אוטופיים, כאלה שמורכבים מחלומות ופנטזיות. כל אלה הופכים למיצגים שבאמצעותם ובאמצעות דמויות מוקצנות ושפה ייחודית הוא מעלה שאלות הבוחנות מחדש קודים חברתיים ומגדריים בנושאים שונים כמו: אופנה, מראה, מין, גזע, מסורת ועוד.

שירזי משתמש בחומרים מתוך המציאות הסובבת אותו, בראשם סטריאוטיפיים וקלישאות, אותם הוא מפרק ומרכיב מחדש לכדי ייצוגים תיאטרליים, גרוטסקיים והומוריסטיים של המציאות.

[caption id="attachment_16408" align="aligncenter" width="580" caption="(שיאה של מסיבה באלנבי 58, מוזיקה, אור ואהבה (צילום: פיני סילוק"](שיאה של מסיבה באלנבי 58, מוזיקה, אור ואהבה (צילום: פיני סילוק[/caption]

מי אתה שמעון שירזי?

לבליינים של שנות האלפיים אולי קשה לדמיין את זה, אבל מה שהוא היום מובן מאליו, שמסיבות גייז הם המסיבות הכי מושקעות והכי שמחות שיש, היה בראשית שנות התשעים פנטזיה שהוגשמה עד אז רק בניו יורק ובלונדון. שמעון שירזי היה מוכר, סטייליסט ומעצב חלונות ראווה צעיר ב"ראש אינדיאני" כשאורי שטרק ורל נדל שלפו אותו משם וגייסו אותו לארגן מסיבות גייז פורצות דרך במה שהיה ה-מועדון של הניינטיז, אלנבי 58. התרבות ההומוסקסואלית והמסיבות התקיימו עד אז במרתפים אפלים, ושירזי היה לחלוץ שהרחיב אירועים אלו למסיבות שמיועדות לקהל הגייז וחבריהם ובהמשך הפכו המסיבות הללו לאירועים שכל אחד רצה להיות בהם ובעצם פנו למגוון קהלים  -  סטרייטים, הומואים, אנשי אופנה, אמנות, מרכז ושוליים.

שירזי  עצמו הוא תל אביבי מבטן ומלידה, נולד ברחוב שיינקין בתל אביב. אביו, זקי, שמלווה אותו לאורך כל השנים ומופקד על בניית התפאורות במסיבות של בנו,  היה תפאורן בקולנוע ובטלויזיה. אימו עבדה כמארחת במועדון של רפי שאולי. כך שכבר מגיל צעיר התרועע הילד שירזי בין אנשי הבוהמה המקומיים. בסוף שנות העשרה שלו החל שירזי לעבוד באופנה ובראש אינדיאני זיהו את הפוטנציאל ושלחו אותו לחו"ל להביא פריטים לתצוגות אופנה בארץ. הוא עבד עם מיטב הצלמים בינהם: יקי הלפרין, בן לם וסמי בנגד. במקביל, עשה את צעדיו הראשונים בחיי הלילה התחיל בסוף שנות השמונים כמארגן מסיבות ב'ברדרס' (לשעבר הפינגווין), ומאוחר יותר, כאמור חבר לנדל ושטרק וייסד איתם את  ה- play room ב'אלנבי 58'.

[caption id="attachment_16406" align="aligncenter" width="580" caption="זכרונות מצולמים מאפטר פארטי, האומן 17, חנוכה 2001. צילום: שמיה לוי"][/caption]

רל נדל, סיפר בסדרה הדוקומנטרית "לרקוד עם דמעות בעיניים" של ניסן שור ואורי סלעי (המבוססת על ספרו של שור, באותו שם) שעד הפליירום לא היה ערב מוגדר של גייז בתל אביבי, וברגע שפגש והכיר את שירזי היה ברור שרק הוא,  מישהו שמכיר את הקהילה היטב, יוכל להוביל ערב גייז ולהביא לה את העילוי שהיא מחפשת". אורי שטרק מספר באותה סדרה שהוא שכנע את שירזי להצטרך ליוזמה כשאמר לו "שהגיע הזמן שמקום מוביל יתן ערב מוביל לסצנת גייז שהיא מאוד חשובה".

שירזי הרים את הכפפה, צבע אותה בזהב בוהק, והפך את חיי הלילה בכלל ואת חיי קהילת הגייז בפרט, למשהו שלא היה כאן קודם. עד אלנבי 58 לא היה ערב מובחן של הקהילה, בו יכולת להרגיש חופשי כגיי. בהתאמה, למסיבות אלה שהלכו וגדלו והפכו להצלחה מסחררת שהביאה בליינים מכל רחבי הארץ להגיע לתל אביב ולרצות להיות חלק מבלייני המסיבות, הייתה תרומה עצומה להתקבלות של הקהילה בחברה הישראלית. קהל הגייז הפך להיות מחוזר מצד בעלי מועדונים שרצו את הקהל המצוין הזה אצלם, וכל סטרייט שרצה לבלות ולהיות חלק מאומת הדאנס שנוצרה כאן, רצה לבוא ולהיות חלק מהסצנה שנוצרו בזכות מסיבות האלה.

[caption id="attachment_16407" align="aligncenter" width="580" caption="(גברים מסוקסים רוקדים, מאופרים, נלהבים כמו ועם כדור דיסקו (צילום: פיני סילוק"][/caption]

לכן, אי אפשר לנתק את הקשר בין התרומה האדירה של שירזי (שסיפר בעבר שהילדים בבית הספר הציקו לו בגלל נטייתו המינית ושנים לאחר מכן התהפך הגלגל והם באו לבקש ממנו שיתיר להם להיכנס למסיבות שהוא מארגן, צחוק הגורל) לחיי הלילה בתל אביב ולהיווצרותה של סצנת מוזיקה חדשה לבין התגבשות הקהילה ההומו-לסבית בתל אביב בפרט ובארץ בכלל, לשייכות, לקדמה וללגיטימיות של הקהילה בחברה הישראלית.

עם ההצלחה הגדולה של המסיבות אותן הגה ויצר,  עבר שירזי בהדרגה למועדונים גדולים יותר ויותר, כשהוא משתף פעולה עם מיטב המגה מועדונים בעיר ביניהם הTLV - ה'קיו' ו'האומן 17' בתל אביב ובירושלים. המסיבות שלו היו, ועד היום, צבעוניות מאוד, חדשניות, יצירתיות, עתירות בתפאורות וכמובן במוזיקה הטובה ביותר.

התערוכה תוצג החל מיום ב', 7 בינואר, בשעה 20:30, בית העיר, רח' ביאליק 27, תל אביב – יפו. הכניסה חופשית בערב הפתיחה בו יארח המוזיאון במיצגים חיים את אמנדה לאפור (NY), הרקדן הספרדי לה מנור וכל צוות ה- FFF. מוסיקה: אסי קוג'ק, טל כהן, מוטי S ועוד.

[caption id="attachment_16404" align="aligncenter" width="580" caption="מצדיעים לך, שירזי. צולם באפטר פארטי בנושא ארמי אוף לאברס. צילום: שמיה לוי"][/caption]" ["post_title"]=> string(63) "שירזי, מלך חיי הלילה. עכשיו התערוכה" ["post_excerpt"]=> string(318) "כבר עשרים שנה ששמעון שירזי הוא שם נרדף לחיי לילה והוללות בתל אביב, הפקות מושקעות במסיבות עם די ג'ייז ידועי שם. תערוכה ייחודית חוגגת את פעילותו במחווה יוצאת דופן מאת: קרן אוחיון" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(4) "open" ["ping_status"]=> string(4) "open" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(7) "shirazi" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2013-01-10 09:28:08" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2013-01-10 07:28:08" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(40) "http://www.castromagazine.co.il/?p=16384" ["menu_order"]=> int(0) ["post_type"]=> string(4) "post" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" }

שירזי, מלך חיי הלילה. עכשיו התערוכה

כבר עשרים שנה ששמעון שירזי הוא שם נרדף לחיי לילה והוללות בתל אביב, הפקות מושקעות במסיבות עם די ג'ייז ידועי שם. תערוכה ייחודית חוגגת את פעילותו במחווה יוצאת דופן מאת: קרן אוחיון

03.01.13

אמרתם חיי הלילה בתל אביב אמרתם שירזי. שמעון שירזי. אייקון חיי לילה מקומי ששמו יצא למרחקים כבר לפני שנים רבות והגיע עד ניו יורק, משם מגיעה חברתו הטובה, אייקון אופנה וחיי לילה אגדית בעצמה – אמנדה לאפור שבשבוע הבא מגיעה לישראל במיוחד בשבילו, תיכף נסביר.

שירזי נודע לקהל הבליינים בישראל כבר בשנות התשעים העליזות, במסיבות צבעוניות שהפכו למיתולוגיה אורבנית באלנבי 58, במסיבות האפטר באומן 17 הירושלמי ובשנים האחרונות בליין ה FFF במסגרתו מנגנים בכירי הדי ג'ייז.

(מזל טוב שירזי. יום הולדת ותערוכה לאיש שהפך לאגדה בחייו (צילום: פיני סילוק

ועכשיו כובש שירזי שיא נוסף: תערוכת 'חותמת לילה' בבית העיר שחוגגת למעלה מ 20 שנות חיי לילה פעילים במיוחד ויום הולדת לשמעון שירזי, דרך סרטים, מוצגים, פרטי אופנה ושפה ויזואלית ייחודית.

התערוכה בבית העיר תיקח את הצופים למסע לילי בזמן, בו יצופו רגעים מההיסטוריה של שירזי שנחקקו בזכרון האישי של בלייני העיר שפקדו את המסיבות המושקעות שהפיק ובזיכרון הקולקטיבי של כל מי שהיה חלק או שמע על פועלו הנרחב.

בתערוכה יוצגו סרטים, צילומים ומוצגים משיתופי הפעולה שיצר שירזי לאורך השנים עם עשרות אמנים, מעצבים, אנשי אופנה, ומוזיקאים – שחלקם הגדול אף התגלה לראשונה במסיבות. וביניהם מיכל הלפמן וצוות יבחוש, אורי גרשוני, דויד עדיקא, רון קדמי, יניב אדרי, דנה אינטרנשיונל, פיני סילוק, מיקי בוגנים ועוד.

את התערוכה ילווה פסקול מוזיקלי של מיטב הדיג'ייז שניגנו במסיבות החל מאסי קוז'אק וטל כהן ועד DIP DISH, ג'וש וינק, טיגה ועוד, יוצגו בגדים מהמסיבות החל משנות ה90 בעיצובו של דני בר שי ומהשנים האחרונות בעיצובה של קיי לונג, ושיתופי פעולה חדשים דוגמת סרט חדש שיוצר הצלם דוד עדיקא המלווה את שירזי ברחובות תל אביב.

זה אלביס? זה שירזי? זה ציפור? זו מסיבה באלנבי 58. צילום: פיני סילוק

התערוכה חותמת את שנת האופנה בבית העיר: אוצרת ראשית – איילת ביתן שלונסקי, מנהלת אומנותית – קלודט זורע.

שירזי – לילה – תל אביב: סיפור אהבה

מועדוני הלילה בעולם הם הרבה יותר ממקום בילוי שכולל שילוב של בליינים, מוזיקה ואלכוהול. לאופנה ולשפה הוויזואלית יש חלק נכבד בעיצוב האווירה וההוויה של אופי המקום. שמעון שירזי יודע זאת טוב מכולם ובפעילותו לאורך השנים, הוא מקפיד על הפקות מושקעות עם תפאורות גרנדיוזית, עם רקדנים, מערכות תאורה וסאונד מתקדמות. גדולתו של שירזי היא שלמעשה הוא הופך את חלל המועדון למעין מעבדה אנושית המאפשרת לו ליצור עולמות אוטופיים, כאלה שמורכבים מחלומות ופנטזיות. כל אלה הופכים למיצגים שבאמצעותם ובאמצעות דמויות מוקצנות ושפה ייחודית הוא מעלה שאלות הבוחנות מחדש קודים חברתיים ומגדריים בנושאים שונים כמו: אופנה, מראה, מין, גזע, מסורת ועוד.

שירזי משתמש בחומרים מתוך המציאות הסובבת אותו, בראשם סטריאוטיפיים וקלישאות, אותם הוא מפרק ומרכיב מחדש לכדי ייצוגים תיאטרליים, גרוטסקיים והומוריסטיים של המציאות.

(שיאה של מסיבה באלנבי 58, מוזיקה, אור ואהבה (צילום: פיני סילוק

(שיאה של מסיבה באלנבי 58, מוזיקה, אור ואהבה (צילום: פיני סילוק

מי אתה שמעון שירזי?

לבליינים של שנות האלפיים אולי קשה לדמיין את זה, אבל מה שהוא היום מובן מאליו, שמסיבות גייז הם המסיבות הכי מושקעות והכי שמחות שיש, היה בראשית שנות התשעים פנטזיה שהוגשמה עד אז רק בניו יורק ובלונדון. שמעון שירזי היה מוכר, סטייליסט ומעצב חלונות ראווה צעיר ב"ראש אינדיאני" כשאורי שטרק ורל נדל שלפו אותו משם וגייסו אותו לארגן מסיבות גייז פורצות דרך במה שהיה ה-מועדון של הניינטיז, אלנבי 58. התרבות ההומוסקסואלית והמסיבות התקיימו עד אז במרתפים אפלים, ושירזי היה לחלוץ שהרחיב אירועים אלו למסיבות שמיועדות לקהל הגייז וחבריהם ובהמשך הפכו המסיבות הללו לאירועים שכל אחד רצה להיות בהם ובעצם פנו למגוון קהלים  –  סטרייטים, הומואים, אנשי אופנה, אמנות, מרכז ושוליים.

שירזי  עצמו הוא תל אביבי מבטן ומלידה, נולד ברחוב שיינקין בתל אביב. אביו, זקי, שמלווה אותו לאורך כל השנים ומופקד על בניית התפאורות במסיבות של בנו,  היה תפאורן בקולנוע ובטלויזיה. אימו עבדה כמארחת במועדון של רפי שאולי. כך שכבר מגיל צעיר התרועע הילד שירזי בין אנשי הבוהמה המקומיים. בסוף שנות העשרה שלו החל שירזי לעבוד באופנה ובראש אינדיאני זיהו את הפוטנציאל ושלחו אותו לחו"ל להביא פריטים לתצוגות אופנה בארץ. הוא עבד עם מיטב הצלמים בינהם: יקי הלפרין, בן לם וסמי בנגד. במקביל, עשה את צעדיו הראשונים בחיי הלילה התחיל בסוף שנות השמונים כמארגן מסיבות ב'ברדרס' (לשעבר הפינגווין), ומאוחר יותר, כאמור חבר לנדל ושטרק וייסד איתם את  ה- play room ב'אלנבי 58'.

זכרונות מצולמים מאפטר פארטי, האומן 17, חנוכה 2001. צילום: שמיה לוי

רל נדל, סיפר בסדרה הדוקומנטרית "לרקוד עם דמעות בעיניים" של ניסן שור ואורי סלעי (המבוססת על ספרו של שור, באותו שם) שעד הפליירום לא היה ערב מוגדר של גייז בתל אביבי, וברגע שפגש והכיר את שירזי היה ברור שרק הוא,  מישהו שמכיר את הקהילה היטב, יוכל להוביל ערב גייז ולהביא לה את העילוי שהיא מחפשת". אורי שטרק מספר באותה סדרה שהוא שכנע את שירזי להצטרך ליוזמה כשאמר לו "שהגיע הזמן שמקום מוביל יתן ערב מוביל לסצנת גייז שהיא מאוד חשובה".

שירזי הרים את הכפפה, צבע אותה בזהב בוהק, והפך את חיי הלילה בכלל ואת חיי קהילת הגייז בפרט, למשהו שלא היה כאן קודם. עד אלנבי 58 לא היה ערב מובחן של הקהילה, בו יכולת להרגיש חופשי כגיי. בהתאמה, למסיבות אלה שהלכו וגדלו והפכו להצלחה מסחררת שהביאה בליינים מכל רחבי הארץ להגיע לתל אביב ולרצות להיות חלק מבלייני המסיבות, הייתה תרומה עצומה להתקבלות של הקהילה בחברה הישראלית. קהל הגייז הפך להיות מחוזר מצד בעלי מועדונים שרצו את הקהל המצוין הזה אצלם, וכל סטרייט שרצה לבלות ולהיות חלק מאומת הדאנס שנוצרה כאן, רצה לבוא ולהיות חלק מהסצנה שנוצרו בזכות מסיבות האלה.

(גברים מסוקסים רוקדים, מאופרים, נלהבים כמו ועם כדור דיסקו (צילום: פיני סילוק

לכן, אי אפשר לנתק את הקשר בין התרומה האדירה של שירזי (שסיפר בעבר שהילדים בבית הספר הציקו לו בגלל נטייתו המינית ושנים לאחר מכן התהפך הגלגל והם באו לבקש ממנו שיתיר להם להיכנס למסיבות שהוא מארגן, צחוק הגורל) לחיי הלילה בתל אביב ולהיווצרותה של סצנת מוזיקה חדשה לבין התגבשות הקהילה ההומו-לסבית בתל אביב בפרט ובארץ בכלל, לשייכות, לקדמה וללגיטימיות של הקהילה בחברה הישראלית.

עם ההצלחה הגדולה של המסיבות אותן הגה ויצר,  עבר שירזי בהדרגה למועדונים גדולים יותר ויותר, כשהוא משתף פעולה עם מיטב המגה מועדונים בעיר ביניהם הTLV – ה'קיו' ו'האומן 17' בתל אביב ובירושלים. המסיבות שלו היו, ועד היום, צבעוניות מאוד, חדשניות, יצירתיות, עתירות בתפאורות וכמובן במוזיקה הטובה ביותר.

התערוכה תוצג החל מיום ב', 7 בינואר, בשעה 20:30, בית העיר, רח' ביאליק 27, תל אביב – יפו. הכניסה חופשית בערב הפתיחה בו יארח המוזיאון במיצגים חיים את אמנדה לאפור (NY), הרקדן הספרדי לה מנור וכל צוות ה- FFF. מוסיקה: אסי קוג'ק, טל כהן, מוטי S ועוד.

מצדיעים לך, שירזי. צולם באפטר פארטי בנושא ארמי אוף לאברס. צילום: שמיה לוי

השאירו תגובה

* שדה חובה

האינסטגרם של קסטרו

follow us

 • end of the day .. ️ #castrofashion
  castrofashion#
 • Делай #раз, делай #два, а где две, там и три! 
Дружба народов с @lanazhelezova и @lubi_k ️ #дайтетри #day3 #castrofashion #TelAviv
  castrofashion#
 • אין כמו שחור ולבן עם זריקת צבע שמשדרגת את הלוק ועושה נעים בעיניים ▪️▫️
@mmmwa #castro #castrofashion #NEW #newarrival #blacknwhite #style #fashion #fashiongram #instafashion #instastyle #stripes #tanktop #top
  castrofashion#
 • #New #collection #Launch #Flavorsoffall #Flavors #of #fall #fallcollection #CastroFashion @castrofashion #chic #style #fashion #fashionlife #fashionlover #passion #for #fashion #red #wine #black #white
  castrofashion#
 • #Flavors_of_fall #castrofashion @tal_aharonii
  castrofashion#
 • #castrofashion @castrofashion #adidasoriginal
  castrofashion#
 • I am a very stylish girl @mayzonshain #castrofashion #models #fashion.#fashionweek #tlv #telaviv
  castrofashion#
 • בתאל בגלביה שחורה והורסת! מידות אחרונות! #קסטרונתיבות #lovefashion
  castrofashion#
 • Selfi by @matanhawi ##backstage #castrofashion #tlvfashionmall #models #fashion #telaviv #yulimodels
  castrofashion#
 • טעימות מקולקציית סתיו 2015 
@natashazeriker#castro #castrofashion #castroshow #castroshowcase #fashion #fashiongram #NEW #newarrival #castromen #style #stylish #instastyle #Flavors_of_fall
  castrofashion#
 • Backstage moment #castrofashion @noamfrost #models #fadhion #israelifashion #telaviv @anatbiranfrost #backstage #fashionshow
  castrofashion#
 • עוד יותר קרוב פותחים את הבוק עם הלוק של דניאל היפה! ג׳ינס בוייפרנד עם נגיעות קרעים, גופיית פרנזים היסטרית, תיק עם רוכסן תחתון ועקב רחב ורצועות #קסטרונתיבות #lovefashion
  castrofashion#
 • מקרוב יותר פותחים את הבוק עם הלוק של דניאל היפה! ג׳ינס בוייפרנד עם נגיעות קרעים, גופיית פרנזים היסטרית, תיק עם רוכסן תחתון ועקב רחב ורצועות #קסטרונתיבות #lovefashion
  castrofashion#
 • פותחים את הבוק עם הלוק של דניאל היפה! ג׳ינס בוייפרנד עם נגיעות קרעים, גופיית פרנזים היסטרית, תיק עם רוכסן תחתון ועקב רחב ורצועות #קסטרונתיבות #lovefashion
  castrofashion#
 • Hmmm Wonder Woman in paradise island on the left and Diana Prince on the right? Looks spot on to me
  castrofashion#
 • #Repost @izsak
@castrofashion @gal_gadot @mikibuganim @mottyreif
  castrofashion#
 • גברים! קולקציית קיץ/סתיו חדשה עכשיו ב#קסטרונתיבות ️
  castrofashion#
 • #flavors_of_fall CASTRO fashion show 2016. @castrofashion #israelifashion #castrofashion #castroshowcase
  castrofashion#
 • The israeli wonder woman gal gadot with her husband...in castro fashion show in israel.. גל גדות ובעלה ירון ורסנו בתצוגה של חברת האופנה קסטרו שהתקיימה אמש בנמל ת"א
צילום:#ענתמוסברג #תלאביב#ישראל #telaviv #israel#castro #castrofashion #fashion #style #galgadot #moment #instaglobal #instaisrael #גלגדות #instamoments#wonderwoman
  castrofashion#
 • Get the look 
@natashazeriker#castro #castrofashion #castroshow #castroshowcase #fashion #style #stylish #styleoftheday #OOTD #instastyle #instafashion #Flavors_of_fall
  castrofashion#
 • גם בסיבוב על הבוקר אני חייבת להצטייד 
ב#אנרגי_מלא_אנרגיות_טובות 
#castrofashion
  castrofashion#
 • אם נשים רגע את הבגדים בצד (רק לרגע הם עדיין היו הדבק של כל האירוע) 
@castrofashion הרימו אירוע שלא נראה כמותו 
השקת קולקציה לצד ארוחת ערב שתירגמה את כל ההדפסים, הצבעים והצורות 
לטעמים וניחוחות- חוויה בלתי נשכחת 
ומי בישל אתם שואלים- האלופים מקייטרינג Munier Food-design 
@daniel_batel @hillay 
#castro #castrofashion #food
  castrofashion#
 • #אנרגי_מלא_אנרגיות_טובות #castrofashion 
וחוץ מזה שאני אוכלת אנרג'י, מוחבא במילה ENERGY מהג'ינסים 5 חטיפי אנרג'י, אז נסו למצוא אותם!
  castrofashion#
 • דניאל ועומר בהשקת קולקציית חורף של קסטרו #castrofashion @castrofashion @omerdror @danielitman
  castrofashion#
 • Backstage boys #castrofashion #fashion #israelifashion #models #backstage #fashioshow
  castrofashion#
 • אתמול בערב הושקה קולקציית הסתיו של קסטרו באירוע ייחודי ויוצא דופן. הדוגמנים והדוגמניות הציגו את הבגדים כשהם עומדים בתאי הלבשה מוגבהים עם תריסים שנפתחו ונסגרו לסירוגין עם החלפת האאוטפיטים. בהמשך התקיימה ארוחת ערב קונספטואלית בשולחנות אבירים גדולים ומעוצבים כשלכל נושא בקוקלציה יוחדה מנה תואמת. היה מפתיע וחווייתי. שאפו! @castrofashion
  castrofashion#
 • The night of Castro #unforgettable #night #galgadot #castrofashion ph @izsak @ettyr #mikibuganim @daicovsky @danielabassal @shaihaber @gal_gadot
  castrofashion#
 • @gal_gadot about last night....#castroshow #castrofashion #castrofashionshow
  castrofashion#
 • Good morning it's EIGHT30!
A small glimpse into @castrofashion fall collection
  castrofashion#
 • #CASTRO #castrofashion
  castrofashion#
 • @castrofashion #Flavors_of_fall #sababaandthecity #satc #castro #specialevent #castrofashion #israel #israelfashion #israelifashion #israelistyle #telaviv #ramatgan #fashiontlv #tlv #style #fashion #fashioninspo #redcarpet #vip #streetstyle #regram #styleinspo
  castrofashion#
 • @castrofashion you have done it once again!◾️◾️◾️ An exciting and unforgettable show this evening. @gilishilo @sharonshineberg @hilarahav @mmmwa @gal_gadot
  castrofashion#
 • Repost from @mikibuganim. Loving this pic! #castrofashion #instafashion #models #catwalk #blackandwhite #fashionshow #runway #backstage #castro #curls
  castrofashion#
 • thank-you #castrofashion for a evening.

ph. by my @michurra
  castrofashion#
 • My bitch of the night @castrofashion #castrofashion @sagiv
  castrofashion#
 • Дайте две!! @lanazhelezova @castrofashion @mc2telaviv #castrofashion #завязывай
  castrofashion#
 • A special evening at Castro fashion show #CastroFashion #flavorsoffall
  castrofashion#
 • Castro Desert #castrofashion @castrofashion
  castrofashion#
 • Stylish dinner by @castrofashion
  castrofashion#
 • take a salfe #CastroFashion
  castrofashion#
 • Showtime
Ph by @adiburgstyling
  castrofashion#
 • #castrofashion #flavoroffall
  castrofashion#
 • #קסטרונתיבות
  castrofashion#
 • בשתי מילים- קסטרו נתיבות
  castrofashion#
 • #Flavors_of_fall #theguests #theculinaryexperiance .
@izask #castro #castrofashion #castroshow #castroshowcase #culinary #fashion #fashiongram#style #stylish
  castrofashion#
 • #Flavors_of_fall #castrofashion
  castrofashion#
 • כשאופנה ואוכל נפגשים #castro #castrofashion #castrofashionshow
  castrofashion#
 • יובל סער מראיין את טל לניר אוצרת לפרוייקטים מיוחדים במוזיאון ואחראית על ״חמישי בטי״. עכשיו בפייסבוק שלנו.
חמישי, 13.8, בנושא סדר / אי סדר. 
Thursday's at the museum, open and free of charge between 21:00-24:00, during August. Thanks to @castrofashion. See you there.

#מוזיאוןתלאביב #מוזיאוןתלאביבלאמנות #קסטרו #אופנהואמנות #קולקציתקפסולה #יובלסער #פורטפוליו #חמישיבטי #telavivmuseum #telavivmuseumofart #tama #castrofashion #fashionandart #tlvculture #telaviv
  castrofashion#
 • אם אפשר להגיד משהו אחד, זה שקסטרו לגמרי חשבו מחוץ לקופסא הערב. עוד מלא הפתעות בסנאפצ'ט, אחרת הייתם מופצצים פה בסרטונים // #flavors_of_fall #CastroFashion
  castrofashion#
 • באירוע ההשקה הסופר מושקע של קסטרו. תצוגה גאונית ואתי רוטר אחת על הבמה, מרגשת בקול חנוק מדמעות, איך יוזמה ורצון טוב שלה הוצאו מהקשרם. לא, היא לא חייבת דין וחשבון, או סליחה, אבל נתנה אותם רק מחמת הספק שמישהי או מישהו נפגעו ממנה. אז אולי אין בקולקציה מידות אקסטרא אקסטרא לארג', אבל לאתי יש מידות טובות בנשמה, אצילות נפש ולב ענק וזו הסיבה שקסטרו מייצגת בעיני את הישראלי היפה. #castrofashion #tlv #fashionicecube #fashion #fashionista
  castrofashion#
 • #castrofashion #show :)
  castrofashion#
 • #Flavors_of_fall #secondpart .
@marcoren1#castro #castrofashion #castroshow #castroshowcase #fashion #fashiongram #culinary #fashion #style #instastyle
  castrofashion#
 • Beautiful presentation of @castrofashion F/W 2015 collection @mottyreif
  castrofashion#
 • #castrofashion #אנרגי_מלא_אנרגיות_טובות
  castrofashion#
 • #Flavors_of_fall #castroshowcase .
@marcoren1#castro #castrofashion #fashion #style #fashiongram #castroshow #style #instastyle #instafashion
  castrofashion#
 • #Flavors_of_fall #castroshowcase .
@izsak #castro #castrofashion #fashion #fashiongram #castroshow #style #stylish
  castrofashion#
 • Here we go #castrofashion @castrofashion
  castrofashion#
 • גאוות לאומית #הכיגאהשיש @gal_gadot #castrofashion #israelifashion #wonderwoman #@castrofashion #כברמתחילים #backstage
  castrofashion#
 • תכף מתחילים #Flavors_of_fall .
@marcoren1#castro #castrofashion #castroshow #castroshowcase #fashion #fashiongram
  castrofashion#
 • ##Flavors_of_fall #theguests
@izask#castro #castrofashion #castroshow #castroshowcase #fashion #fashiongram
  castrofashion#
 • #Flavors_of_fall #behindthescenes .
@izsak #castro #castrofashion #castroshow #castroshowcase #fashion #fashiongram #style #stylish #instastyle #instafashion
  castrofashion#
 • #Flavors_of_fall #behindthescenes .
@marcoren1#castrofashion #castroshow #castroshowcase #style #fashion #fashiongram #instafashion #fashiongram
  castrofashion#
 • #Flavors_of_fall #behindthescenes.
@izsak #castro #castrofashion #castroshow #castroshowcase #fashion #fashiongram #instafashion #style #stylish #instastyle
  castrofashion#
 • Getting ready to the @castrofashion #show ph by @izsak #castrofashion #fashion #israelifashion #exciting
  castrofashion#
 • Coming soon...#Flavors_of_fall.
@marcoren1#castro #castrofashion #castroshow #castroshowcase #stylish #style #fashion #fashiongram #instafashion #instastyle
  castrofashion#
 • Nice dress
  castrofashion#
 • הזדמנות אחרונה לזכות ביום צילום מקצועי למגזין קסטרו ובקסטרו ג'ינס במתנה:
צלמו תמונה מקורית של ג'ינס וחטיף אנרג'י 
תייגו באינסטגרם #אנרגי_מלא_אנרגיות_טובות #CASTROFASHION. 
הצלמים הכי מקוריים יזכו בקסטרו ג'ינס והזוכים הגדולים גם יוזמנו לדגמן למגזין האופנה של קסטרו!
  castrofashion#
 • ┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈
הזדמנות אחרונה לדגמן למגזין של קסטרו ולזכות בג׳ינס מתנה! 
צלמו תמונה מקורית של ג'ינס וחטיף אנרג'י, תייגו:

#אנרגי_מלא_אנרגיות_טובות
#CASTROFASHION 
הצלמים הכי מקוריים יזכו בקסטרו ג'ינס 
והזוכים הגדולים גם יוזמנו לדגמן למגזין האופנה של קסטרו!
מכירים חברים שישמחו להשתתף? תייגו @ אותם לפוסט שלנו. 
הזוכים יוכרזו בתום הפעילות: 10.8.
שימו ️ שהאינסטגרם שלכם לא פרייבט, שנוכל לראות את התמונות שלכם! בהצלחה.
  castrofashion#
 • #אנרגי_מלא_אנרגיות_טובות #CASTROFASHION
  castrofashion#
 • Let's go️ #Castrofashion #אנרגי_מלא_אנרגיות_טובות @castrofashion
  castrofashion#
 • #castrofashion 
#אנרגי_מלא_אנרגיות_טובות
  castrofashion#
 • #אנרגי_מלא_אנרגיות_טובות #castrofashion
  castrofashion#
x סגור