object(WP_Post)#2834 (24) { ["ID"]=> int(16384) ["post_author"]=> string(1) "7" ["post_date"]=> string(19) "2013-01-03 08:19:59" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2013-01-03 06:19:59" ["post_content"]=> string(13923) "

אמרתם חיי הלילה בתל אביב אמרתם שירזי. שמעון שירזי. אייקון חיי לילה מקומי ששמו יצא למרחקים כבר לפני שנים רבות והגיע עד ניו יורק, משם מגיעה חברתו הטובה, אייקון אופנה וחיי לילה אגדית בעצמה – אמנדה לאפור שבשבוע הבא מגיעה לישראל במיוחד בשבילו, תיכף נסביר.

שירזי נודע לקהל הבליינים בישראל כבר בשנות התשעים העליזות, במסיבות צבעוניות שהפכו למיתולוגיה אורבנית באלנבי 58, במסיבות האפטר באומן 17 הירושלמי ובשנים האחרונות בליין ה FFF במסגרתו מנגנים בכירי הדי ג'ייז. [caption id="attachment_16410" align="aligncenter" width="580" caption="(מזל טוב שירזי. יום הולדת ותערוכה לאיש שהפך לאגדה בחייו (צילום: פיני סילוק"][/caption]

ועכשיו כובש שירזי שיא נוסף: תערוכת 'חותמת לילה' בבית העיר שחוגגת למעלה מ 20 שנות חיי לילה פעילים במיוחד ויום הולדת לשמעון שירזי, דרך סרטים, מוצגים, פרטי אופנה ושפה ויזואלית ייחודית.

התערוכה בבית העיר תיקח את הצופים למסע לילי בזמן, בו יצופו רגעים מההיסטוריה של שירזי שנחקקו בזכרון האישי של בלייני העיר שפקדו את המסיבות המושקעות שהפיק ובזיכרון הקולקטיבי של כל מי שהיה חלק או שמע על פועלו הנרחב.

בתערוכה יוצגו סרטים, צילומים ומוצגים משיתופי הפעולה שיצר שירזי לאורך השנים עם עשרות אמנים, מעצבים, אנשי אופנה, ומוזיקאים - שחלקם הגדול אף התגלה לראשונה במסיבות. וביניהם מיכל הלפמן וצוות יבחוש, אורי גרשוני, דויד עדיקא, רון קדמי, יניב אדרי, דנה אינטרנשיונל, פיני סילוק, מיקי בוגנים ועוד. את התערוכה ילווה פסקול מוזיקלי של מיטב הדיג'ייז שניגנו במסיבות החל מאסי קוז'אק וטל כהן ועד DIP DISH, ג'וש וינק, טיגה ועוד, יוצגו בגדים מהמסיבות החל משנות ה90 בעיצובו של דני בר שי ומהשנים האחרונות בעיצובה של קיי לונג, ושיתופי פעולה חדשים דוגמת סרט חדש שיוצר הצלם דוד עדיקא המלווה את שירזי ברחובות תל אביב. [caption id="attachment_16409" align="aligncenter" width="580" caption="זה אלביס? זה שירזי? זה ציפור? זו מסיבה באלנבי 58. צילום: פיני סילוק"][/caption]

התערוכה חותמת את שנת האופנה בבית העיר: אוצרת ראשית - איילת ביתן שלונסקי, מנהלת אומנותית - קלודט זורע.

שירזי – לילה – תל אביב: סיפור אהבה

מועדוני הלילה בעולם הם הרבה יותר ממקום בילוי שכולל שילוב של בליינים, מוזיקה ואלכוהול. לאופנה ולשפה הוויזואלית יש חלק נכבד בעיצוב האווירה וההוויה של אופי המקום. שמעון שירזי יודע זאת טוב מכולם ובפעילותו לאורך השנים, הוא מקפיד על הפקות מושקעות עם תפאורות גרנדיוזית, עם רקדנים, מערכות תאורה וסאונד מתקדמות. גדולתו של שירזי היא שלמעשה הוא הופך את חלל המועדון למעין מעבדה אנושית המאפשרת לו ליצור עולמות אוטופיים, כאלה שמורכבים מחלומות ופנטזיות. כל אלה הופכים למיצגים שבאמצעותם ובאמצעות דמויות מוקצנות ושפה ייחודית הוא מעלה שאלות הבוחנות מחדש קודים חברתיים ומגדריים בנושאים שונים כמו: אופנה, מראה, מין, גזע, מסורת ועוד.

שירזי משתמש בחומרים מתוך המציאות הסובבת אותו, בראשם סטריאוטיפיים וקלישאות, אותם הוא מפרק ומרכיב מחדש לכדי ייצוגים תיאטרליים, גרוטסקיים והומוריסטיים של המציאות.

[caption id="attachment_16408" align="aligncenter" width="580" caption="(שיאה של מסיבה באלנבי 58, מוזיקה, אור ואהבה (צילום: פיני סילוק"](שיאה של מסיבה באלנבי 58, מוזיקה, אור ואהבה (צילום: פיני סילוק[/caption]

מי אתה שמעון שירזי?

לבליינים של שנות האלפיים אולי קשה לדמיין את זה, אבל מה שהוא היום מובן מאליו, שמסיבות גייז הם המסיבות הכי מושקעות והכי שמחות שיש, היה בראשית שנות התשעים פנטזיה שהוגשמה עד אז רק בניו יורק ובלונדון. שמעון שירזי היה מוכר, סטייליסט ומעצב חלונות ראווה צעיר ב"ראש אינדיאני" כשאורי שטרק ורל נדל שלפו אותו משם וגייסו אותו לארגן מסיבות גייז פורצות דרך במה שהיה ה-מועדון של הניינטיז, אלנבי 58. התרבות ההומוסקסואלית והמסיבות התקיימו עד אז במרתפים אפלים, ושירזי היה לחלוץ שהרחיב אירועים אלו למסיבות שמיועדות לקהל הגייז וחבריהם ובהמשך הפכו המסיבות הללו לאירועים שכל אחד רצה להיות בהם ובעצם פנו למגוון קהלים  -  סטרייטים, הומואים, אנשי אופנה, אמנות, מרכז ושוליים.

שירזי  עצמו הוא תל אביבי מבטן ומלידה, נולד ברחוב שיינקין בתל אביב. אביו, זקי, שמלווה אותו לאורך כל השנים ומופקד על בניית התפאורות במסיבות של בנו,  היה תפאורן בקולנוע ובטלויזיה. אימו עבדה כמארחת במועדון של רפי שאולי. כך שכבר מגיל צעיר התרועע הילד שירזי בין אנשי הבוהמה המקומיים. בסוף שנות העשרה שלו החל שירזי לעבוד באופנה ובראש אינדיאני זיהו את הפוטנציאל ושלחו אותו לחו"ל להביא פריטים לתצוגות אופנה בארץ. הוא עבד עם מיטב הצלמים בינהם: יקי הלפרין, בן לם וסמי בנגד. במקביל, עשה את צעדיו הראשונים בחיי הלילה התחיל בסוף שנות השמונים כמארגן מסיבות ב'ברדרס' (לשעבר הפינגווין), ומאוחר יותר, כאמור חבר לנדל ושטרק וייסד איתם את  ה- play room ב'אלנבי 58'.

[caption id="attachment_16406" align="aligncenter" width="580" caption="זכרונות מצולמים מאפטר פארטי, האומן 17, חנוכה 2001. צילום: שמיה לוי"][/caption]

רל נדל, סיפר בסדרה הדוקומנטרית "לרקוד עם דמעות בעיניים" של ניסן שור ואורי סלעי (המבוססת על ספרו של שור, באותו שם) שעד הפליירום לא היה ערב מוגדר של גייז בתל אביבי, וברגע שפגש והכיר את שירזי היה ברור שרק הוא,  מישהו שמכיר את הקהילה היטב, יוכל להוביל ערב גייז ולהביא לה את העילוי שהיא מחפשת". אורי שטרק מספר באותה סדרה שהוא שכנע את שירזי להצטרך ליוזמה כשאמר לו "שהגיע הזמן שמקום מוביל יתן ערב מוביל לסצנת גייז שהיא מאוד חשובה".

שירזי הרים את הכפפה, צבע אותה בזהב בוהק, והפך את חיי הלילה בכלל ואת חיי קהילת הגייז בפרט, למשהו שלא היה כאן קודם. עד אלנבי 58 לא היה ערב מובחן של הקהילה, בו יכולת להרגיש חופשי כגיי. בהתאמה, למסיבות אלה שהלכו וגדלו והפכו להצלחה מסחררת שהביאה בליינים מכל רחבי הארץ להגיע לתל אביב ולרצות להיות חלק מבלייני המסיבות, הייתה תרומה עצומה להתקבלות של הקהילה בחברה הישראלית. קהל הגייז הפך להיות מחוזר מצד בעלי מועדונים שרצו את הקהל המצוין הזה אצלם, וכל סטרייט שרצה לבלות ולהיות חלק מאומת הדאנס שנוצרה כאן, רצה לבוא ולהיות חלק מהסצנה שנוצרו בזכות מסיבות האלה.

[caption id="attachment_16407" align="aligncenter" width="580" caption="(גברים מסוקסים רוקדים, מאופרים, נלהבים כמו ועם כדור דיסקו (צילום: פיני סילוק"][/caption]

לכן, אי אפשר לנתק את הקשר בין התרומה האדירה של שירזי (שסיפר בעבר שהילדים בבית הספר הציקו לו בגלל נטייתו המינית ושנים לאחר מכן התהפך הגלגל והם באו לבקש ממנו שיתיר להם להיכנס למסיבות שהוא מארגן, צחוק הגורל) לחיי הלילה בתל אביב ולהיווצרותה של סצנת מוזיקה חדשה לבין התגבשות הקהילה ההומו-לסבית בתל אביב בפרט ובארץ בכלל, לשייכות, לקדמה וללגיטימיות של הקהילה בחברה הישראלית.

עם ההצלחה הגדולה של המסיבות אותן הגה ויצר,  עבר שירזי בהדרגה למועדונים גדולים יותר ויותר, כשהוא משתף פעולה עם מיטב המגה מועדונים בעיר ביניהם הTLV - ה'קיו' ו'האומן 17' בתל אביב ובירושלים. המסיבות שלו היו, ועד היום, צבעוניות מאוד, חדשניות, יצירתיות, עתירות בתפאורות וכמובן במוזיקה הטובה ביותר.

התערוכה תוצג החל מיום ב', 7 בינואר, בשעה 20:30, בית העיר, רח' ביאליק 27, תל אביב – יפו. הכניסה חופשית בערב הפתיחה בו יארח המוזיאון במיצגים חיים את אמנדה לאפור (NY), הרקדן הספרדי לה מנור וכל צוות ה- FFF. מוסיקה: אסי קוג'ק, טל כהן, מוטי S ועוד.

[caption id="attachment_16404" align="aligncenter" width="580" caption="מצדיעים לך, שירזי. צולם באפטר פארטי בנושא ארמי אוף לאברס. צילום: שמיה לוי"][/caption]" ["post_title"]=> string(63) "שירזי, מלך חיי הלילה. עכשיו התערוכה" ["post_excerpt"]=> string(318) "כבר עשרים שנה ששמעון שירזי הוא שם נרדף לחיי לילה והוללות בתל אביב, הפקות מושקעות במסיבות עם די ג'ייז ידועי שם. תערוכה ייחודית חוגגת את פעילותו במחווה יוצאת דופן מאת: קרן אוחיון" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(4) "open" ["ping_status"]=> string(4) "open" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(7) "shirazi" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2013-01-10 09:28:08" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2013-01-10 07:28:08" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(40) "http://www.castromagazine.co.il/?p=16384" ["menu_order"]=> int(0) ["post_type"]=> string(4) "post" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" }

שירזי, מלך חיי הלילה. עכשיו התערוכה

כבר עשרים שנה ששמעון שירזי הוא שם נרדף לחיי לילה והוללות בתל אביב, הפקות מושקעות במסיבות עם די ג'ייז ידועי שם. תערוכה ייחודית חוגגת את פעילותו במחווה יוצאת דופן מאת: קרן אוחיון

03.01.13

אמרתם חיי הלילה בתל אביב אמרתם שירזי. שמעון שירזי. אייקון חיי לילה מקומי ששמו יצא למרחקים כבר לפני שנים רבות והגיע עד ניו יורק, משם מגיעה חברתו הטובה, אייקון אופנה וחיי לילה אגדית בעצמה – אמנדה לאפור שבשבוע הבא מגיעה לישראל במיוחד בשבילו, תיכף נסביר.

שירזי נודע לקהל הבליינים בישראל כבר בשנות התשעים העליזות, במסיבות צבעוניות שהפכו למיתולוגיה אורבנית באלנבי 58, במסיבות האפטר באומן 17 הירושלמי ובשנים האחרונות בליין ה FFF במסגרתו מנגנים בכירי הדי ג'ייז.

(מזל טוב שירזי. יום הולדת ותערוכה לאיש שהפך לאגדה בחייו (צילום: פיני סילוק

ועכשיו כובש שירזי שיא נוסף: תערוכת 'חותמת לילה' בבית העיר שחוגגת למעלה מ 20 שנות חיי לילה פעילים במיוחד ויום הולדת לשמעון שירזי, דרך סרטים, מוצגים, פרטי אופנה ושפה ויזואלית ייחודית.

התערוכה בבית העיר תיקח את הצופים למסע לילי בזמן, בו יצופו רגעים מההיסטוריה של שירזי שנחקקו בזכרון האישי של בלייני העיר שפקדו את המסיבות המושקעות שהפיק ובזיכרון הקולקטיבי של כל מי שהיה חלק או שמע על פועלו הנרחב.

בתערוכה יוצגו סרטים, צילומים ומוצגים משיתופי הפעולה שיצר שירזי לאורך השנים עם עשרות אמנים, מעצבים, אנשי אופנה, ומוזיקאים – שחלקם הגדול אף התגלה לראשונה במסיבות. וביניהם מיכל הלפמן וצוות יבחוש, אורי גרשוני, דויד עדיקא, רון קדמי, יניב אדרי, דנה אינטרנשיונל, פיני סילוק, מיקי בוגנים ועוד.

את התערוכה ילווה פסקול מוזיקלי של מיטב הדיג'ייז שניגנו במסיבות החל מאסי קוז'אק וטל כהן ועד DIP DISH, ג'וש וינק, טיגה ועוד, יוצגו בגדים מהמסיבות החל משנות ה90 בעיצובו של דני בר שי ומהשנים האחרונות בעיצובה של קיי לונג, ושיתופי פעולה חדשים דוגמת סרט חדש שיוצר הצלם דוד עדיקא המלווה את שירזי ברחובות תל אביב.

זה אלביס? זה שירזי? זה ציפור? זו מסיבה באלנבי 58. צילום: פיני סילוק

התערוכה חותמת את שנת האופנה בבית העיר: אוצרת ראשית – איילת ביתן שלונסקי, מנהלת אומנותית – קלודט זורע.

שירזי – לילה – תל אביב: סיפור אהבה

מועדוני הלילה בעולם הם הרבה יותר ממקום בילוי שכולל שילוב של בליינים, מוזיקה ואלכוהול. לאופנה ולשפה הוויזואלית יש חלק נכבד בעיצוב האווירה וההוויה של אופי המקום. שמעון שירזי יודע זאת טוב מכולם ובפעילותו לאורך השנים, הוא מקפיד על הפקות מושקעות עם תפאורות גרנדיוזית, עם רקדנים, מערכות תאורה וסאונד מתקדמות. גדולתו של שירזי היא שלמעשה הוא הופך את חלל המועדון למעין מעבדה אנושית המאפשרת לו ליצור עולמות אוטופיים, כאלה שמורכבים מחלומות ופנטזיות. כל אלה הופכים למיצגים שבאמצעותם ובאמצעות דמויות מוקצנות ושפה ייחודית הוא מעלה שאלות הבוחנות מחדש קודים חברתיים ומגדריים בנושאים שונים כמו: אופנה, מראה, מין, גזע, מסורת ועוד.

שירזי משתמש בחומרים מתוך המציאות הסובבת אותו, בראשם סטריאוטיפיים וקלישאות, אותם הוא מפרק ומרכיב מחדש לכדי ייצוגים תיאטרליים, גרוטסקיים והומוריסטיים של המציאות.

(שיאה של מסיבה באלנבי 58, מוזיקה, אור ואהבה (צילום: פיני סילוק

(שיאה של מסיבה באלנבי 58, מוזיקה, אור ואהבה (צילום: פיני סילוק

מי אתה שמעון שירזי?

לבליינים של שנות האלפיים אולי קשה לדמיין את זה, אבל מה שהוא היום מובן מאליו, שמסיבות גייז הם המסיבות הכי מושקעות והכי שמחות שיש, היה בראשית שנות התשעים פנטזיה שהוגשמה עד אז רק בניו יורק ובלונדון. שמעון שירזי היה מוכר, סטייליסט ומעצב חלונות ראווה צעיר ב"ראש אינדיאני" כשאורי שטרק ורל נדל שלפו אותו משם וגייסו אותו לארגן מסיבות גייז פורצות דרך במה שהיה ה-מועדון של הניינטיז, אלנבי 58. התרבות ההומוסקסואלית והמסיבות התקיימו עד אז במרתפים אפלים, ושירזי היה לחלוץ שהרחיב אירועים אלו למסיבות שמיועדות לקהל הגייז וחבריהם ובהמשך הפכו המסיבות הללו לאירועים שכל אחד רצה להיות בהם ובעצם פנו למגוון קהלים  –  סטרייטים, הומואים, אנשי אופנה, אמנות, מרכז ושוליים.

שירזי  עצמו הוא תל אביבי מבטן ומלידה, נולד ברחוב שיינקין בתל אביב. אביו, זקי, שמלווה אותו לאורך כל השנים ומופקד על בניית התפאורות במסיבות של בנו,  היה תפאורן בקולנוע ובטלויזיה. אימו עבדה כמארחת במועדון של רפי שאולי. כך שכבר מגיל צעיר התרועע הילד שירזי בין אנשי הבוהמה המקומיים. בסוף שנות העשרה שלו החל שירזי לעבוד באופנה ובראש אינדיאני זיהו את הפוטנציאל ושלחו אותו לחו"ל להביא פריטים לתצוגות אופנה בארץ. הוא עבד עם מיטב הצלמים בינהם: יקי הלפרין, בן לם וסמי בנגד. במקביל, עשה את צעדיו הראשונים בחיי הלילה התחיל בסוף שנות השמונים כמארגן מסיבות ב'ברדרס' (לשעבר הפינגווין), ומאוחר יותר, כאמור חבר לנדל ושטרק וייסד איתם את  ה- play room ב'אלנבי 58'.

זכרונות מצולמים מאפטר פארטי, האומן 17, חנוכה 2001. צילום: שמיה לוי

רל נדל, סיפר בסדרה הדוקומנטרית "לרקוד עם דמעות בעיניים" של ניסן שור ואורי סלעי (המבוססת על ספרו של שור, באותו שם) שעד הפליירום לא היה ערב מוגדר של גייז בתל אביבי, וברגע שפגש והכיר את שירזי היה ברור שרק הוא,  מישהו שמכיר את הקהילה היטב, יוכל להוביל ערב גייז ולהביא לה את העילוי שהיא מחפשת". אורי שטרק מספר באותה סדרה שהוא שכנע את שירזי להצטרך ליוזמה כשאמר לו "שהגיע הזמן שמקום מוביל יתן ערב מוביל לסצנת גייז שהיא מאוד חשובה".

שירזי הרים את הכפפה, צבע אותה בזהב בוהק, והפך את חיי הלילה בכלל ואת חיי קהילת הגייז בפרט, למשהו שלא היה כאן קודם. עד אלנבי 58 לא היה ערב מובחן של הקהילה, בו יכולת להרגיש חופשי כגיי. בהתאמה, למסיבות אלה שהלכו וגדלו והפכו להצלחה מסחררת שהביאה בליינים מכל רחבי הארץ להגיע לתל אביב ולרצות להיות חלק מבלייני המסיבות, הייתה תרומה עצומה להתקבלות של הקהילה בחברה הישראלית. קהל הגייז הפך להיות מחוזר מצד בעלי מועדונים שרצו את הקהל המצוין הזה אצלם, וכל סטרייט שרצה לבלות ולהיות חלק מאומת הדאנס שנוצרה כאן, רצה לבוא ולהיות חלק מהסצנה שנוצרו בזכות מסיבות האלה.

(גברים מסוקסים רוקדים, מאופרים, נלהבים כמו ועם כדור דיסקו (צילום: פיני סילוק

לכן, אי אפשר לנתק את הקשר בין התרומה האדירה של שירזי (שסיפר בעבר שהילדים בבית הספר הציקו לו בגלל נטייתו המינית ושנים לאחר מכן התהפך הגלגל והם באו לבקש ממנו שיתיר להם להיכנס למסיבות שהוא מארגן, צחוק הגורל) לחיי הלילה בתל אביב ולהיווצרותה של סצנת מוזיקה חדשה לבין התגבשות הקהילה ההומו-לסבית בתל אביב בפרט ובארץ בכלל, לשייכות, לקדמה וללגיטימיות של הקהילה בחברה הישראלית.

עם ההצלחה הגדולה של המסיבות אותן הגה ויצר,  עבר שירזי בהדרגה למועדונים גדולים יותר ויותר, כשהוא משתף פעולה עם מיטב המגה מועדונים בעיר ביניהם הTLV – ה'קיו' ו'האומן 17' בתל אביב ובירושלים. המסיבות שלו היו, ועד היום, צבעוניות מאוד, חדשניות, יצירתיות, עתירות בתפאורות וכמובן במוזיקה הטובה ביותר.

התערוכה תוצג החל מיום ב', 7 בינואר, בשעה 20:30, בית העיר, רח' ביאליק 27, תל אביב – יפו. הכניסה חופשית בערב הפתיחה בו יארח המוזיאון במיצגים חיים את אמנדה לאפור (NY), הרקדן הספרדי לה מנור וכל צוות ה- FFF. מוסיקה: אסי קוג'ק, טל כהן, מוטי S ועוד.

מצדיעים לך, שירזי. צולם באפטר פארטי בנושא ארמי אוף לאברס. צילום: שמיה לוי

השאירו תגובה

* שדה חובה

האינסטגרם של קסטרו

follow us

 • Ready for the weekend 
25% הנחה בחנויות ובאתר! *אין כפל מבצעים *לא חל ברכישת כרטיסי מתנה 
#castro #castrofashion #partywear #ootd #ootdparty #trending #trendyclothes #ig_israel #israelfashion
  castrofashion#
 • Celebrating winter with 25% off! *אין כפל מבצעים
*לא חל ברכישת כרטיסי מתנה 
#castro #castrofashion #sweaterweather #winterfashion #ootd #ootdfashion #trending #trendyclothes #ig_israel #israelinstagram
  castrofashion#
 • Ready for stormy weather!
25% הנחה בחנויות ובאתר! *אין כפל מבצעים *לא חל ברכישת כרטיסי מתנה 
#castro #castrofashion #sweaterweather #ootd #ootdfashion #ootdwinter #winterfashion #winterfashion2018 #ootd #ootdwinter #ootdfashion #trending #trend #trendy #trendyclothes #trendyoutfits #ig_israel #israelinstagram #instagramisrael #israelfashion
  castrofashion#
 • Winter wonderland ️
25% הנחה בחנויות ובאתר! *אין כפל מבצעים
*לא חל ברכישת כרטיסי הנחה
#castro #castrofashion #sweaterweather #winterfashion #winterfashion2018 #ootd #ootdfashion #ootdwinter #trending #trend #trendy #trendyclothes #trendyoutfits #ig_israel #israelinstagram #instagramisrael #israelfashion
  castrofashion#
 • #מאיפה_הCOAT? 🧥 🧥 
קולקציית המעילים החדשה שלא תוכלו לעמוד בפניה.
ועכשיו 25% הנחה על כל האתר והחנויות, כולל מעילים!
הקליקו על הלינק בביו והצטרפו לחגיגה ! חג שמח!
#castro #castrofashion #style #מאיפה_הcoat
  castrofashion#
 • Classic winter mode.
25% הנחה בחנויות ובאתר! *אין כפל מבצעים *לא חל ברכישת כרטיסי מתנה 
#castro #castrofashion #sweaterweather #winterfashion2018 #ootd #ootdwinter #ootdfashion #trending #trend #trendyclothes #trendyoutfits
  castrofashion#
 • המעיל המושלם עכשיו ב25% הנחה! 
מהר מהר לפני שייגמר!
*לא חל ברכישת כרטיסי מתנה
*אין כפל מבצעים 
#castro #castrofashion #leopardprint #ootd #ootdfashion #ootdwinter #trending #trend #trendy #trendyclothes #trendyoutfits #fashion #style #ig_israel #israelfashion #israelinstagram #instagramisrael
  castrofashion#
 • The cozy vibe.
בואו ליהנות מ-25% הנחה בחנויות ובאתר! 
#castro #castrofashion #sweaterweather #winterfashion #winterfashion2018 #ootd #ootdfash #ootdwinter #trending #trend #trendy #trendyclothes #trendyoutfits #style #fashion #ig_israel #israelfashion #israelinstagram #instagramisrael
*אין כפל מבצעים
*לא חל ברכישת כרטיסי מתנה
  castrofashion#
 • Stay warm 
ללא מע״מ בחנויות ובאתר!
*אין כפל מבצעים 
#castro #castrofashion #partywear #ootd #ootdfash #ootdparty #trending #trendy #trends #trendyclothes #trendyoutfits #ig_israel #israelinstagram #instagramisrael
  castrofashion#
 • Dance, dance 
ללא מע״מ בחנויות ובאתר! *אין כפל מבצעים 
#castro #castrofashion #partywear #ootd #ootdfashion #sparkle #trending #trendy #trendyclothes #trendyoutfits #ig_israel #israelinstagram #instagramisrael
  castrofashion#
 • ולפעמים החגיגה נמשכת! 
ללא מע״מ בחנויות ובאתר! *אין כפל מבצעים
#castro #castrofashion #ootd #ootdparty #ootdfashion #style #fashion #trending #trendy #trendyclothes #partywear
  castrofashion#
 • Whatever makes you happy on a Saturday night.
ללא מע״מ עכשיו בחנויות ובאתר!
*אין כפל מבצעים
#castro #castrofashion #ootd #ootdfashion #ootdparty #trendy #style #fashion #partywear
  castrofashion#
 • Party like it’s 1999!
ללא מע״מ עכשיו בחנויות ובאתר! *אין כפל מבצעים
#castro #castrofashion #ootd #ootdfashion #ootdparty #trendy #trendyclothes #trendyoutfits #fashion #style
  castrofashion#
 • It’s party time!
חגיגות ללא מע״מ עכשיו בחנויות ובאתר!
*אין כפל מבצעים
#castro #castrofashion #ootd #ootdfashion #ootdparty #trend #trendy #trendyclothes #trendyoutfit #partywear #partyparty #style #fashion #ig_israel #israelinstagram #instagramisrael
  castrofashion#
 • החורף בא וזו סיבה למסיבה! 
קולקציית הסריגים - פריט שני ב-50% הנחה!
#castro #castrofashion #sweaterweather #ootd #ootdfash #ootdwinter #style #fashion #trend #trending #trendy #trendyclothes #trendyoutfits #ig_israel #israelinstagram #instagramisrael
  castrofashion#
 • פוטר שני ב50% הנחה! כי ככה מתחילים סופ״ש 
#castro #castrofashion #castromen #menswear #ootdmen #sweaterweather #ig_israel #israelinstagram #instagramisrael
  castrofashion#
 • ניאון בחורף!? כן! ניאון בחורף!
בואי להתחדש בפוטר בצבעים הלוהטים של העונה!
#castro #castrofashion #neon #trendy #trendyclothes #trendyoutfit #trending #trend #ootd #ootdfashion
  castrofashion#
 • Long live the checkers.
#castro #castrofashion #ootd #ootdfashion #ootdwinter #style #fashion #trending #trend #trendy #trendyclothes #trendyoutfits #ig_israel #israelinstagram #instagramisrael
  castrofashion#
 • הפרינט הלוהט + השמלה הנכונה = שלמות 
#מאיפה_הdress 
#castro #castrofashion #snakeskin #snakeskinprint #snakeskindress #style #fashion #ootd #ootdfashion #ootdwinter #trending #trendy #trendyoutfits #trendyclothes #trendydress #ig_israel #israelinstagram #instagramisrael
  castrofashion#
 • תשחררי את הצד הפרוע שלך עם סריג בהדפס 🦓 זברה, כי החורף הזה כולו ג'ונגל!
#מאיפהה_zebra 
#castro #castrofashion #zebraprint #sweaterweather #ootd #ootdfashion #ootdwinter #trending #trending #trendy #trendtclothes #trendyoutfits #ig_israel #israelinstagram #israelinstagram
  castrofashion#
x סגור